O nás

Kvalita na prvním místě

Obleky z českých rukou
Zaměřujeme se na šití košil a obleků na míru, nejen pro pány, ale i pro dámy. Sami si vyberete látku, střih, límeček, knoflíčky nebo kam vyšít monogram. Jelikož kupujeme jen malé množství z každé látky, máte zaručeno, že nepotkáte dalších dvacet lidí se stejnou košilí jakou máte Vy. Košile i obleky vyrábíme z přírodních materiálů - 100% bavlny, hedvábí, vlny, kašmíru nebo lnu.

Tradice

Pro perfektní oděv na míru hraje materiál velmi významnou roli, proto vybíráme látky jen u těch nejlepších.

Samozřejmě, centrem módy je Miláno a italské oblekové látky by měly být samozřejmostí každého správného krejčího. Naším dodavatelem z této oblasti je Carnet a Ariston. Látky od těchto dvou značek mají na výběr různou gramáž látek a vyberete si tu vhodnější na letní či zimní období.

Druhým centrem kvalitních látek je Velká Británie a konkrétně Londýn, kde najdeme počátky dvou velikánů Scabal a Holland&Sherry. Tyto dvě ikony výroby oblekových látek a technik tkaní jsou ozdobou každého kvalitního krejčovství a určitě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

A jelikož chceme podporovat i české výrobce, máme i u nás svého dodavatele. Je jím česká Mileta, která se v padesátých letech minulého století stala jedním z největších evropských dodavatelů košilových látek. Firma nabízí košilové látky ze 100% bavlny v různých úpravách a my od ní bereme především jednobarevné látky, které jsou vhodnější pro formálnější příležitosti.

O látkách bychom Vám tady dokázali básnit ještě dlouho, ale nic se nevyrovná tomu si látku pořádně “osahat.” Neváhejte a sjednejte si schůzku v našem showroomu, kde Vám poradíme a ušijeme košili či oblek dle Vašeho přání.

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Instagramu